TELENOVELIŲ FORUMAS
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sveiki! Užsukote į geriausią ir šilčiausią telenovelių forumą Lietuvoje, todėl nieko nelauk ir registruokis;)
 
rodiklisrodiklis  Latest imagesLatest images  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 Diskusijos

Go down 
+5
elizabeth=*
Dinute*
Vijolina
Milka
Maria Del Carmen
9 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
AutoriusPranešimas
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 7:25 pm

Man kai buvo kalėjime patiko Yolandos ir Centauro porą, o va dabar kažkaip man nebelabai. Dabar su Gerardu gražiai žiūrisi. Bučinys buvo labai netikėtas, bet man jis buvo toks uhhh, gal dėlto kad netikėtas buvo. Man dar labai patinka Alexandros Moros vaidyba. Va kas nepatinka tai Centauro sunelis Juokiuosi Įsivaizduoja, kad yra kažkas tokio bet iš tikrųjų tai jam toli iki tėvo Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 7:43 pm

Centauro sūnus tai laukinis, žiaurus tipas. Pasišlykštėjau juo kai jis tą merginą išniekino, sumušė ir po to dar vargšei davė viltį, kad paleido ir nespėjus jai pajudėti nušovė ją.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 02 08, 2016 7:56 pm

Aš irgi šioje vietoje pasišlykštėjau juo ir tuo kaip po viso to jo veidelis atrodė. Fui. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 13, 2016 4:59 am

Julios personažas man vis labiau patinka. Įdomu stebėti kaip ji visus sugeba sudrebinti ir visi ją gerbia Juokiuosi Netikėta man išties buvo Yolandos mamos ir jos vyro mirtis. Nelaukiau, kad jų taip greit nebeliktų Šypsausi Centauro kol buvo uždarytas kalėjime buvo daug malonesnis visom prasmėm, ir su Yolanda daug gražiau elgėsi. O dabar kai jau turi ją savo valdžioje jo veidas ima keistis. Bet jo veikėjas vistiek lieka vienas iš įdomiausiu. Tiesą sakant man jis su Julia daugiau chemijos turi nei su Yolanda Šypsausi
Numanau, kad Centauro sūnus galvodamas dabar, kad Tania yra Yolanda pridarys bėdų. Gaila būtų jeigu ją nužudytų, man ji visai patinka ir su Vicente jie visai gerai žiūrisi kaip pora.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 13, 2016 6:25 am

Aš ir nesitikėjau, kad Yolandos mamos ir jos vyro taip greit nebeliks. Paskutinės serijos labai įdomios. Man Centauro su Julia irgi turi daugiau chemijos nei su Yolanda. Tiesa pasakius po kalėjimo jie man kartu visiškai nesižiūri. O dar dabar kai Centauro pasidarė toks valdingas Yolandos atveju ir tiesiog verčia ją būti su juo į juos kaip į porą iš vis negaliu žiūrėti. Teisingai pasielgė Kristina į gėrimą pripylus migdomųjų Juokiuosi bent vieną vakarą Yolandai nereikėjo būt su juo. O šiaip tai man Yolanda daug labiau patinka su Gerardo, tarp jų pasijuto chemija dar nuo tada kai jie tik susitiko. O po karšto bučinio iš vis įkaito atmosfera Įsimylėjau Patiko, kai Yolanda išgelbėjo Gerardo ir akivaizdu, kad abu viens kitam yra neabejingi ir negali nustot galvoti viens apie kitą. Tikiuosi, kad jie greitu laiku susitiks ir dar sulauksime romantiškų scenų tarp jų.
Atgal į viršų Go down
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyŠt. 02 13, 2016 9:02 pm

Mane irgi nustebino, kad taip greit neliko Yolandos motinos ir jos vyro, kazkaip netiketai tai ivyko. Centauro su Yolanda visai nebesiziuri, kazkoks jis valdingas ir ziaurus su ja. Su Julia daug graziau jie kartu ziurisi. O Yolanda aisku su Gerardu ziurisi nuostabiai. Įsimylėjau Nors dar nepripazista bet jau isimyleje vienas kita yra. Tania su Vicente irgi neblogai kartu ziurisi, bet man atrodo kad ju pora ilgai negyvuos, kazkodel. Šypsausi
Atgal į viršų Go down
elizabeth=*
Es tan magico como todo paso
Es tan magico como todo paso
elizabeth=*


Amžius : 29
Miestas : Klaipėda
Parašė : 1445
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 02 14, 2016 2:21 am

Jūs jau tiek daug pažiūrėjusios, o aš dėl laiko stokos baigiau žiūrėti tik 5 seriją. Sunku atsispirti pagundai perskaityti jūsų komentarus ir ankščiau laiko sužinoti kas bus toliau. Šis projektas, kaip ir Bajo el mismo cielo, kurį taip pat baigiu pagaliau pažiūrėti tikrai mane įtraukia.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replySk. 02 14, 2016 4:47 am

Aš net krūptelėjau kada Kristina pylė migdomųjų į Centrauro gėrimą ir jis atėjo Juokiuosi galvojau dabar tai jau bus Juokiuosi bet šaunuolė ji, kad taip greit sugalvojo ką pasakyt ir išsisuko, o svarbiausia jis liko taip ir neįtaręs nieko, kodėl ryte jam galva skaudėjo Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 10, 2016 5:06 pm

Kaip žiauriai Centrauro nužudė visus vyrus ir merginas iš Cirujano gaujos. Kažkaip maniau, kad jie kariaus iki galo serialo, o dabar paėmė ir nužudė ne tik jį, bet ir sūnų be gailesčio Netekau žado gaila, kad Kristinai nepavyko pabėgti, bet gerai, kad bent nesugavo jos ir ji nepastebėta sugrįžo. O tai tau pasirodo Centrauro gali turėti ir dar vieną sūnų Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 14, 2016 4:17 am

Jei gerai supratau, tai ši telenovele greit baigsis, nes mačiau, kad reklamuoja kad nuo 28dienos kovo startuoja El senor de los cielos 4 Juokiuosi tai reiškia, kad šios telenovelės liko tik 10 serijų. Gal ir gerai, bent nebus ištempta iki begalybės. Šypsausi
Biški ne į temą, po šios bus El senor de los cielos 4, o po jos Senora Acero 3 ar kokia nauja bus įterpta? Šypsausi
Atgal į viršų Go down
Gabi
Moderatorė
Gabi


Parašė : 4235
Prisijungė : 2009-12-15

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 14, 2016 4:48 am

Na kas bus po El senor de los cielos 4 manau dar nėra. Tuo labiau jei 4 sezoną ištemps kaip trečią tai be rudens nebaigs.
Ši telenovelė man visai įdomiai žiūrisi, bet džiaugiuosi, kad jos neištemps 53 serijos bus pats tas. Aš dabar peržiūrėjau 42 ir įdomu kaip viskas bus toliau. Patiko, kad Emilio Centauro sūnus jie pagal charakterį labai panašūs. Ne taip kaip su Cesar, kuris panašesnis į Julia nei į tėvą.
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPir. 03 21, 2016 9:57 pm

Aš irgi džiaugiuosi, kad serialo neužtems ir užbaigs, nors jis man patinka, bet visada įdomiau kai pradeda įdomiai ir užbaigia įdomiai.

Julios finalas mane šokiravo, tokia žiauri scena buvo kuomet Centauras paleido jai kulką į galvą Nervinuosi jeigu anksčiau Centauro elgesį kažkiek kontroliavo Julia, dabar nebėra kas stabdytų jo veiksmus. Įdomu kas dabar laukia Yolandos ir Kristinos.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyKv. 03 24, 2016 5:45 pm

Na ką finalas toks, kad dabar belieka laukt 2 sezono Juokiuosi nes kitaip ko gero ir negali būti po to kai Emilio išgelbėjo Centauro. Cesar vienintelis geras darbas prieš mirtį, kad padėjo Kristinai išlaisvint mamą ir kitus. Net pagailo tuo momentu kai jis kalbėjo su Centauro ir jį nušovė Centauro pakalikai.
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Dinute*
La Mujer Del Vendaval
La Mujer Del Vendaval
Dinute*


Parašė : 3823
Prisijungė : 2010-06-22

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 12:53 am

Ką tik ir aš pabaigiau šią telenovelę. Pirmiausiai tai naujiena apie 2 sezoną manęs visai nenudžiugino, bet to galima buvo ir tikėtis. Juokiuosi Dabar populiaru kepti telenovelės su daug sezonu pvz kaip ESDLC Juokiuosi

Kalbant apie finalinę seriją tai tik joje man Cesar patiko, taip tai visą telenovelę mane tik nervino šis personažas. Julios personažas man visą telenovelę patiko, man net gaila jos buvo kai ji sužinojo visą tiesą apie Yolandą, ir jos tas kerštas ir skausmas buvo visai suprantamas, o mirtis žiauri ir dar vaiko akyse. Bet manau, kad tik dėl to Cesar Kristinai ir padėjo.
Centauro man daug maž visą telenovelę kėlė daugiau antipatija, kalėjime tik patiko, o iš jo pabėgės tai kažkoks montras pasidarė, ir kaip elgėsi su Yolanda. O va Yolandos ir Gerardo kaip poros vystymasis gražus buvo. Labai gaila, kad tokį galą gavo Gerardo partneris, ir tas įvykis po kokteiliuko su mergina, taip ir maniau, kad kažkas panašaus bus, o pabėgimas iš ligoninės gerulis buvo.
Na įdomu ką sugalvos naujam sezonui, bet šįkart nesitikėsiu geriau nieko nes su Senora Acero 2 sezonu teko nusivilti kai labai daug tikėjausi. Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
Kristina
Moderatorė
Kristina


Parašė : 11245
Prisijungė : 2010-05-24

Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_replyPen. 03 25, 2016 2:13 am

Ar antras sezonas bus nežinau, bet su tokiu galu ko gero kitaip ir nebus.

Aš taip pat manau, kad Cesar Kristinai padėjo tik dėl to, kad jam jo mama daug reiškė. Julios veikėjas man irgi patinko. Tad gaila buvo, kad jos toks finalas ir dar gana žiaurus. Yolandos ir Gerardo pora miela buvo, tik labai daug nespėjom jų laimės išvyst Juokiuosi
Atgal į viršų Go down
http://twitter.com/angelineFCLT
Sponsored content





Diskusijos - Page 3 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Diskusijos   Diskusijos - Page 3 I_icon_newest_reply

Atgal į viršų Go down
 
Diskusijos
Atgal į viršų 
Puslapis 36Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos
» Diskusijos

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
TELENOVELIŲ FORUMAS :: LIETUVOJE NERODYTOS TELENOVELĖS :: TELEMUNDO :: LA QUERIDA DEL CENTAURO-
Pereiti į: